Karrier

Karrier

Főoldal • NFK • Karrier • Álláshirdetés

Álláshirdetés

Titkárnő/asszisztens

2021-10-13 09:12:37

Titkárnő/asszisztens munkatársat keres a Nemzeti Földügyi Központ Gazdasági Főosztálya

Hosszú távú munkalehetőséget kínálunk az asszisztensi tevékenység iránt érdeklődőknek. Várjuk jelentkezését, hogy tudását, munkáját a Nemzeti Földügyi Központ szolgálatába állítsa!

Amit kínálunk:

  • 6 hónap próbaidővel határozatlan idejű kormánytisztviselői jogviszony,
  • Cafeteria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítése a jogszabálynak megfelelően,
  • Kulturált munkakörülmények,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye: 1149 Budapest, Bosnyák tér 5.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Érkezteti, átveszi, továbbítja az iktató és iratkezelő rendszerben az NFK intézményi működésével és a vagyonfejezettel összefüggésben a Gazdasági Főosztályra beérkező iratokat, aktákat, számlákat, és egyéb bizonylatokat
  • Iktat, rendszerez, szervezi az irattári tevékenységet
  • Főosztályi szinten ügyviteli koordináció ellátása, megbeszélések egyeztetése, határidők figyelése, külső-belső levelezések lebonyolítása
  • A számla és bizonylati előírások megfelelő betartása és betartatása, különös tekintettel a kötelezettségvállalási szabályzatban foglaltakra
  • A Főosztály munkájához szükséges táblázatok statisztikák összeállítása, módosítása, aktualizálása, kimenő levelek szerkesztése
  • Jelenléti ívek, szabadságok, betegállományok, távollétek nyilvántartás, azok elkészítése, összesítése
  • A Főosztály feladatainak ellátásához szükséges eszközök, irodaszerek igénylése
  • Gazdasági vezető melletti asszisztensi feladatok

Pályázati feltételek:

  • Középfokú végzettség.
  • MS Office alkalmazásokban való jártasság (Számítógépes szövegszerkesztő és táblázatkezelő ismerete).
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség, szakmai igényesség, proaktivitás.
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent:

  • Legalább 2-3 év munkatapasztalat.
  • Gazdasági vonalon szerzett munkatapasztalat
  • Közigazgatási szervnél szerzett tapasztalat.
  • Közigazgatási alap- vagy szakvizsga.
  • Asszisztensi, igazgatásszervezői, közgazdasági végzettség.

A jelentkezéshez benyújtandó iratok, dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz,
  • Motivációs levél,
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító bizonyítvány/oklevél.

Jelentkezését 2021. november 09-ig a human@nfk.gov.hu e-mail címre várjuk!